Lider Magazynu Buforowego

2 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem **podpisz umowę o pracę **Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych

Zapewnimy Ci:

- umowa o pracę bezpośrednio z Media Expert
- jasny system wynagradzania - do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową)
- karty podarunkowe na Święta
- program poleceń pracowniczych - bonus nawet 2000 zł
- opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy
- stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
- bezpłatną kawę i herbatę z automatu
- kartę MultiSport z dofinansowaniem
- prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
- Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
- ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
- zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
- możliwość awansu
- pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
- szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych
- strefę relaksu

Twoje zadania:

- **Weryfikacja dokumentów dostaw**:

- **nadzór nad zapasem magazynowym**:

- **przydzielanie pracy operatorom, kontakt z dostawcami**:

- **prowadzenie zgłoszeń reklamacyjnych**

Od Ciebie oczekujemy:

- **znajomości pakietu MS Office, w tym Excel**:

- **znajomości dokumentacji i procesów magazynowych**:

- umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu
- komunikatywności i umiejętność budowania zaangażowania w zespole
- sumienności
- **uprawnień UDT na wózki jezdniowe**:

- **gotowości do pracy w systemie zmianowym 6-14,14-22**

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Lider Magazynu

    6 days ago

    **Finansowe**: - **premia konkursowa/wydajnościowa**: - **premia frekwencyjna**: - **dodatek nocny**: - **dopłata do obiadów** (dwa dania, wersja mięsna i wegetariańska) - **dodatkowe 2500 zł brutto** za skuteczne polecenie pracownika - **prywatna opieka medyczna** **Medicover** z dofinansowaniem - **karta MultiSport **z dofinansowaniem -...

    4 weeks ago

    Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem **podpisz umowę o pracę!** Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych! Zapewnimy Ci: - **umowę o pracę **bezpośrednio z Media Expert - **jasny system wynagradzania** - do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny...