Lider Magazynu

2 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem **podpisz umowę o pracę**
Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych

Zapewnimy Ci:

- **umowę o pracę **bezpośrednio z Media Expert
- **jasny system wynagradzania** - do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)
- **opiekę Trenerów,** którzy wdrożą Cię do pracy
- **stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem** (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
- **program poleceń pracowniczych**:

- bezpłatną kawę i herbatę z automatu
- **kartę MultiSport** z dofinansowaniem
- **prywatną opiekę medyczną** **Medicover** z dofinansowaniem
- **Baby Expert,** czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
- **ubezpieczenie grupowe** dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup sprzętu** w naszych elektromarketach
- **możliwość awansu**:

- **pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”**:

- **szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych**:

- **strefę relaksu**

Twoje zadania:

- **organizowanie oraz nadzorowanie** pracy podległego zespołu, **motywowanie pracowników (30 osób)**:

- **raportowanie wyników w oparciu** o założone wskaźniki magazynowe
- **prowadzenie dokumentacji magazynowej**:

- kontrola przestrzegania regulaminu pracy oraz przepisów BHP i PPOŻ

Od Ciebie oczekujemy:

- **znajomości dokumentacji i procesów magazynowych**:

- **umiejętności planowania i koordynowania pracy zespołu**:

- **komunikatywności **i umiejętności budowania zaangażowania w zespole
- **gotowości do pracy w systemie zmianowym**:

- praktycznej znajomości pakietu MS Office
- **umiejętności pracy pod presją czasu i analitycznego myślenia**

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Uttarakhand, India Media Expert Full time

    Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem **podpisz umowę o pracę! **Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych! Zapewnimy Ci: - umowa o pracę bezpośrednio z Media Expert - jasny system wynagradzania - do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i...