Lider Magazynu

1 month ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

**Finansowe**:

- **premia konkursowa/wydajnościowa**:

- **premia frekwencyjna**:

- **dodatek nocny**:

- **dopłata do obiadów** (dwa dania, wersja mięsna i wegetariańska)
- **dodatkowe 2500 zł brutto** za skuteczne polecenie pracownika
- **prywatna opieka medyczna** **Medicover** z dofinansowaniem
- **karta MultiSport **z dofinansowaniem
- **ubezpieczenie grupowe** dla Ciebie i Twojej rodziny** na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup sprzętu** w naszych elektromarketach

**Pozapłacowe**:

- **umowa o pracę na pełen etat**:

- **możliwość awansu**:

- **szkolenie z **obsługi wózków** unoszących i podnośników nożycowych
- **dostęp do strefy relaksu**

**Twoje zadania**:

- **organizowanie **oraz** nadzorowanie** pracy podległego zespołu, **motywowanie pracowników**:

- **raportowanie wyników **w oparciu o założone wskaźniki magazynowe
- nadzór nad** terminowym przyjęciem **dostaw na magazyn
- weryfikacja** anomalii w awizacjach, **kontakt z** dostawcami i Działem Handlowym**:

- nadzór nad **procesami składowania** magazynowego

**Od Ciebie oczekujemy**:

- **znajomości dokumentacji i procesów magazynowych**:

- **umiejętności planowania i koordynowania pracy zespołu**:

- **komunikatywności **i umiejętności budowania zaangażowania w zespole
- **gotowości do pracy w systemie zmianowym**:

- **praktycznej znajomości pakietu MS Office**:

- **umiejętności pracy pod presją czasu i analitycznego myślenia**

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi

Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem
**podpisz umowę o pracę**

Twoi koledzy już tu są. A jeśli nie, to poznasz nowych

  • Lider Magazynu

    2 days ago

    Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem **podpisz umowę o pracę!** Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych! Zapewnimy Ci: - **umowę o pracę **bezpośrednio z Media Expert - **jasny system wynagradzania** - do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny...

  • Uttarakhand, India Media Expert Full time

    Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem **podpisz umowę o pracę! **Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych! Zapewnimy Ci: - umowa o pracę bezpośrednio z Media Expert - jasny system wynagradzania - do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i...

    Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem **podpisz umowę o pracę! **Twoi koledzy już tu są. A jeśli nie, to poznasz nowych! **Zapewnimy Ci**: - **umowę o pracę**: - **możliwość awansu**: - **premię frekwencyjną i uznaniową**: - **dodatek nocny** podwyższony do 40% - **dofinansowanie do...