Koordynator/ka Zespołu Reklamacji

2 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

**Zapewnimy Ci**:

- **umowę o pracę**:

- **system premiowy**:

- **prywatną opiekę medyczną Medicover **z dofinansowaniem
- **kartę MultiSport **z dofinansowaniem
- szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia, bo **liczą się chęci**:

- **ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny **na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup** sprzętu w naszych elektromarketach
- **Baby Expert**, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka
- **pomoc i opiekę **fundacji Mediaexpert „Włącz się”

**Twoje zadania**:

- **zarządzanie zespołem** Expertów ds. reklamacji
- **współpraca z autoryzowanymi serwisami oraz dostawcami** w zakresie prawidłowego przebiegu procesu reklamacji
- **współpraca ze sklepami** w obrębie sieci sprzedaży
- wyciąganie wniosków z raportów i planowanie działań
- aktywne poszukiwanie obszarów do usprawnienia i wdrażanie innowacji
- praca z i nad:

- Najlepszymi Standardami Obsługi Klienta
- Najlepszymi Praktykami Komunikacyjnymi
- Najlepszymi Praktykami Reklamacyjnymi

**Od Ciebie oczekujemy**:

- **wykształcenia minimum średniego**:

- **umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji oraz współpracy z zespołem**:

- **umiejętności analitycznych**:

- **umiejętności rozwiązywania problemów**:

- dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
- dobrej organizacji pracy, dokładności i sumienności
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Koordynator Magazynu

    4 weeks ago

    Lokalizacja: Jędrzejowska 43a Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem **podpisz umowę o pracę!** Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych! To oferujemy: - umowa o pracę bezpośrednio z Media Expert - jasny system wynagradzania - program poleceń pracowniczych - bonus nawet 2000...

  • Kontroler/ka Jakości

    4 weeks ago

    **Dodatki finansowe**: - **premia konkursowa**: - **premia frekwencyjna**: - **dofinansowanie do posiłku**: - **program poleceń pracowniczych**: - **prywatna opieka medyczna** **Medicover** z dofinansowaniem - **karta MultiSport **z dofinansowaniem - **ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny** na preferencyjnych warunkach - **zniżki na...