Kontroler/ka Jakości

2 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

**Dodatki finansowe**:

- **premia konkursowa**:

- **premia frekwencyjna**:

- **dofinansowanie do posiłku**:

- **program poleceń pracowniczych**:

- **prywatna opieka medyczna** **Medicover** z dofinansowaniem
- **karta MultiSport **z dofinansowaniem
- **ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny** na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup sprzętu** w naszych elektromarketach
- **pomoc i opieka naszej fundacji Media Expert „Włącz się”**

**Dodatki pozapłacowe**:

- **umowa o pracę na pełen etat**:

- **możliwość awansu**

**Twoje zadania**:

- **kontrola poprawności procesu towarów pochodzących ze zwrotów i reklamacji**:

- **weryfikacja poprawności nadania decyzji dla towaru**:

- **kontrola zgodności lokalizacji towaru pod względem systemowym i fizycznym**:

- **raportowanie z wykonanej kontroli**:

- **tworzenie prezentacji**

**Od Ciebie oczekujemy**:

- **minimum roku doświadczenia na tożsamym stanowisku**:

- znajomości zagadnień i procedur dotyczących zarządzania systemami jakości
- **znajomości Excela -warunek konieczny**:

- **prawa jazdy kat. B**:

- **gotowości do wyjazdów służbowych**

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi

Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem
**podpisz umowę o pracę**
Twoi koledzy już tu są A jeśli nie, to poznasz nowych

  • Uttarakhand, India Media Expert Full time

    **Nie obcy Ci bug fixing i wiesz, gdzie postawić **c **ommit? Nie przerażają Cię daily scrumy ani sprinty? Ba, nawet root cause nie wybije Cię z rytmu? Great!** **Ta oferta jest dla Ciebie.** Zapewnimy Ci: - umowę o **pracę na pełen etat**: - **atrakcyjny system premiowy**: - **udział w ambitnych projektach**: - profesjonalne szkolenia -...