Koordynator Magazynu

1 month ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

Lokalizacja: Jędrzejowska 43a

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi

Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem
**podpisz umowę o pracę**
Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych

To oferujemy:

- umowa o pracę bezpośrednio z Media Expert
- jasny system wynagradzania
- program poleceń pracowniczych - bonus nawet 2000 zł
- opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy
- bezpłatną kawę i herbatę z automatu
- kartę MultiSport z dofinansowaniem
- prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
- Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
- ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
- zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
- możliwość awansu
- pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
- strefę relaksu

Twoje zadania:

- **organizacja i kontrola działań operacyjnych w magazynie**:

- **monitorowanie pracy zespołu**:

- **nadzór **nad procesami logistycznymi, w szczególności zapewnienie terminowości i jakości procesów
- **prowadzenie dokumentacji magazynowej**:

- dbałość o bezpieczne środowisko pracy, **przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ**:

- planowanie przestrzeni magazynowej

Od Ciebie oczekujemy:

- dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów własnych i podległego zespołu
- **biegłej znajomości pakietu Office (warunek konieczny)**:

- praktycznej znajomości systemu WMS
- doświadczenia w optymalizacji procesów magazynowych
- znajomości dokumentacji i procesów magazynowych
- umiejętności pracy pod presją czasu oraz analitycznego myślenia
- wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
- **uprawnień UDT