Konserwator

4 weeks ago

Uttarakhand, India Vetoquinol Biowet Full time

Lokalizacja: ul. Żwirowa, Gorzów Wlkp.

Wymagania:
Wykształcenie techniczne
Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Doświadczenie w zakresie prac malarsko-murarskich
Doświadczenie w zakresie robót instalacyjnych i ogólnobudowlanych
Zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków
Samodzielność w wykonywaniu zadań
Odpowiedzialność za powierzone zadania
Dbałość o szczegóły
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Znajomość obsługi komputera
Mile widziana znajomość instalacji sanitarnych
Mile widziana znajomość technik: posadzek żywicznych, wykładzin przemysłowych PVC
Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Główne zadania:

Prace naprawczo-remontowe pomieszczeń, budynków, osprzętu
Identyfikacja usterek
Naprawa wykrytych usterek/nieprawidłowości
Dbałość o prawidłowy stan techniczny obiektów
Konserwacje/naprawy stolarki drzwiowej i okiennej

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
Prywatną opiekę medyczną
Pakiet ubezpieczeniowy
Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego
Przyjazną atmosferę w pracy

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Vetoquinol
Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4
pkt 11 RODO.”

Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. ul. Kosynierów Gdyńskich 13-14, 66-400 Gorzów Wlkp.

  • Konserwator

    1 week ago

    Lokalizacja: ul. Żwirowa, Gorzów Wlkp. **Wymagania**: - Wykształcenie techniczne - Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - Doświadczenie w zakresie prac malarsko-murarskich - Doświadczenie w zakresie robót instalacyjnych i ogólnobudowlanych - Zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków - Samodzielność w wykonywaniu zadań -...

    3 weeks ago

    Uttarakhand, India SCANMED MULTIMEDIS Full time

    Miejsce pracy Centrum Kardiologii Scanmed w Szczecinku, ul. Kilińskiego 7 Rodzaj zatrudnienia Umowa zlecenie Region Szczecinek (zachodniopomorskie) Opis oferty Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce....

    2 weeks ago

    Miejsce pracy Centrum Kardiologii Scanmed w Szczecinku, ul. Kilińskiego 7Rodzaj zatrudnienia Umowa zlecenieRegion Szczecinek (zachodniopomorskie)Opis ofertyGrupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi...