Konserwator

1 week ago

Uttarakhand, India Vetoquinol Biowet Full time

Lokalizacja: ul. Żwirowa, Gorzów Wlkp.

**Wymagania**:

- Wykształcenie techniczne
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w zakresie prac malarsko-murarskich
- Doświadczenie w zakresie robót instalacyjnych i ogólnobudowlanych
- Zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków
- Samodzielność w wykonywaniu zadań
- Odpowiedzialność za powierzone zadania
- Dbałość o szczegóły
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- Znajomość obsługi komputera
- Mile widziana znajomość instalacji sanitarnych
- Mile widziana znajomość technik: posadzek żywicznych, wykładzin przemysłowych PVC
- Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

**Główne zadania**:

- Prace naprawczo-remontowe pomieszczeń, budynków, osprzętu
- Identyfikacja usterek
- Naprawa wykrytych usterek/nieprawidłowości
- Dbałość o prawidłowy stan techniczny obiektów
- Konserwacje/naprawy stolarki drzwiowej i okiennej

**Oferujemy**:

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
- Prywatną opiekę medyczną
- Pakiet ubezpieczeniowy
- Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego
- Przyjazną atmosferę w pracy

**Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.**
**Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli**: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Vetoquinol

Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4

pkt 11 RODO.”

Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. ul. Kosynierów Gdyńskich 13-14, 66-400 Gorzów Wlkp.

  • Konserwator

    2 weeks ago

    Uttarakhand, India SCANMED MULTIMEDIS Full time

    Miejsce pracy Centrum Kardiologii Scanmed w Szczecinku, ul. Kilińskiego 7Rodzaj zatrudnienia Umowa zlecenieRegion Szczecinek (zachodniopomorskie)Opis ofertyGrupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi...

    4 weeks ago

    Miejsce pracy Centrum Kardiologii Scanmed w Szczecinku, ul. Kilińskiego 7 Rodzaj zatrudnienia Umowa zlecenie Region Szczecinek (zachodniopomorskie) Opis oferty Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce....

    4 weeks ago

    Lokalizacja: ul. Żwirowa, Gorzów Wlkp. Wymagania: Wykształcenie techniczne Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Doświadczenie w zakresie prac malarsko-murarskich Doświadczenie w zakresie robót instalacyjnych i ogólnobudowlanych Zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków Samodzielność w wykonywaniu zadań Odpowiedzialność za...