Specjalista Działu Rozliczeń Podatkowych

2 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

Cyceron mawiał, że podatki są sprężyną państwa. A my wiemy, że praca u nas może być sprężyną Twojej kariery. Co Ty na to?

**Zapewnimy Ci**:

- **umowę o pracę**:

- wsparcie w trakcie wdrożenia
- **dofinansowanie do karty MultiSport**:

- **prywatną opiekę medyczną**:

- **ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny **na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup **najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
- **pomoc i opiekę naszej fundacji** Mediaexpert ,,Włącz się”

**Twoje zadania**:

- **weryfikacja faktur po kątem prawidłowości **ujęcia w podatku dochodowym i VAT na podstawie ustalonych procedur
- **weryfikacja dokumentacji w transakcjach wewnątrzwspólnotowych i poza unijnych**:

- **sporządzanie raportów** z weryfikacji
- aktywny udział w zamknięciu miesiąca
- współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie procesów księgowych

**Od Ciebie oczekujemy**:

- **wykształcenia wyższego kierunkowego lub w trakcie studiów** - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość
- **umiejętności czytania przepisów z zakresu podatku dochodowego i VAT**:

- umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu Office - w szczególności MS Excel, programy księgowe
- bardzo dobrej organizacji pracy oraz nastawienia na realizację wyznaczonych celów
- samodzielności i skrupulatności profesjonalizmu w wykonywaniu obowiązków
- chęci uczenia się i zdobywania cennego doświadczenia zawodowego

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Uttarakhand, India Media Expert Full time

    Wspaniałe pomysły kosztują grosze. Bezcenni są ludzie, którzy je urzeczywistniają - nie wiemy kto to powiedział, ale zgadzamy się w 100%. A skoro mowa o pieniądzach, to mamy dla Ciebie propozycję - zostań Specjalistą ds. Rozliczeń Handlowych i i kontynuuj przygodę w świecie handlowo-finansowym. **Zapewnimy Ci**: - **umowę o pracę**: -...

  • Uttarakhand, India STRABAG BRVZ Sp. z o.o. Full time

    **Aufgaben**: - profesjonalna obsługa klienta zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego - odbieranie telefonów, udzielanie informacji rozmówcom i przekierowywanie do właściwej osoby/działu - współpraca z sekretariatami poszczególnych dyrekcji - rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej - dystrybucja dokumentów w obrębie budynku zgodnie z...

    „Wspaniałe pomysły kosztują grosze. Bezcenni są ludzie, którzy je urzeczywistniają” - nie wiemy kto to powiedział, ale zgadzamy się w 100%. A skoro mowa o pieniądzach, to mamy dla Ciebie propozycję - zostań naszym Specjalistą ds. Księgowości **Zapewnimy Ci**: - **umowę o pracę i system premiowy**: - **szansę na awans**: - **szkolenie...