Młodszy(a) Specjalista

3 weeks ago

Uttarakhand, India STRABAG BRVZ Sp. z o.o. Full time

**Aufgaben**:

- profesjonalna obsługa klienta zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego
- odbieranie telefonów, udzielanie informacji rozmówcom i przekierowywanie do właściwej osoby/działu
- współpraca z sekretariatami poszczególnych dyrekcji
- rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej
- dystrybucja dokumentów w obrębie budynku zgodnie z obowiązującymi procedurami

**Qualifikationen**:

- min. wykształcenie średnie, mile widziane wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie stanowiło dodatkowy atut
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- dokładność
- pracowitość
- życzliwe nastawienie do innych osób
- umiejętność pracy pod presją czasu

**Kontakt**: Adrianna Hapanowicz
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48224513739

  • Uttarakhand, India Media Expert Full time

    Zapewnimy Ci: - **umowę o pracę**: - **system premiowy**: - **zniżki **na sprzęt z naszych elektromarketów - **prywatną opiekę medyczną Medicover **z dofinansowaniem - **kartę MultiSport** z dofinansowaniem - **wyprawkę **dla Twojego nowo narodzonego dziecka - **ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny **na preferencyjnych warunkach - **pomoc i...