Operator Produkcji

1 month ago

Uttarakhand, India Vetoquinol Biowet Full time

Lokalizacja: ul. Kosynierów Gdyńskich 13, Gorzów Wlkp.

Główne zadania:

- udział w realizacji procesu produkcyjnego
- wypełnianie dokumentacji
- zdolność do podnoszenia ciężarów o wadze do 30kg
- dyspozycyjność
- Oczekiwania:
- przestrzeganie obowiązujących procedur i zasad
- wykształcenie min. zawodowe
- rzetelność, odpowiedzialność i sumienność w podejściu do obowiązków
- umiejętność czytania instrukcji i dokumentacji ze zrozumieniem
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w godzinach 7:00 - 15:00
- prywatną opiekę medyczną
- ubezpieczenie na życie
- karty na święta, dofinansowanie do karty Multisport, wypoczynku i inne świadczenia socjalne

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Vetoquinol
Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4
pkt 11 RODO.”

Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. ul. Kosynierów Gdyńskich 13-14, 66-400 Gorzów Wlkp.

  • Operator NawaŻania

    4 weeks ago

    Lokalizacja: ul. Żwirowa 140, Gorzów Wlkp. - Główne zadania: - przygotowanie surowców oraz ich naważanie do dalszej produkcji - wykonywanie operacji w systemie komputerowym - wypełnianie niezbędnej dokumentacji - przestrzeganie obowiązujących procedur i zasad GMP Oczekiwania: - mile widziane uprawnienia na obsługę wózków widłowych oraz...