Operator NawaŻania

1 month ago

Uttarakhand, India Vetoquinol Biowet Full time

Lokalizacja: ul. Żwirowa 140, Gorzów Wlkp.
- Główne zadania:
- przygotowanie surowców oraz ich naważanie do dalszej produkcji
- wykonywanie operacji w systemie komputerowym
- wypełnianie niezbędnej dokumentacji
- przestrzeganie obowiązujących procedur i zasad GMP

Oczekiwania:

- mile widziane uprawnienia na obsługę wózków widłowych oraz doświadczenie w pracy na

podobnym stanowisku
- zdolność do podnoszenia ciężarów o wadze do 30 kg
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)
- znajomość obsługi komputera
- odpowiedzialność i sumienność w podejściu do obowiązków
- komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej, nastawienie zadaniowe

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- prywatną opiekę medyczną
- ubezpieczenie na życie
- karty na święta, dofinansowanie do karty Multisport, wypoczynku i inne świadczenia

socjalne.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest
Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona
dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. ul. Kosynierów Gdyńskich 13-14, 66-400 Gorzów Wlkp.