Koordynator Serwisu Rowerowo-skuterowego

3 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

**Zapewnimy Ci**:

- **umowę o pracę na pełen etat**:

- **atrakcyjny system premiowy**:

- wsparcie w trakcie wdrożenia
- **prywatną opiekę medyczną**:

- **dofinansowanie do karty MultiSport**:

- **ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny** na preferencyjnych warunkach
- **zniżki **na zakup najnowocześniejszej elektroniki w naszych elektromarketach
- **pomoc i opiekę naszej fundacji** MediaExpert „Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

**Twoje zadania**:

- **nadzór nad pracą zespołu serwisantów**:

- **koordynowanie przyjęć, wydań** i napraw sprzętów reklamacyjnych
- **współpraca z dostawcami rowerów i pojazdów** oraz dostawcami części zamiennych
- **współpraca z innymi działami wewnątrz przedsiębiorstwa**:

- **prowadzenie dokumentacji serwisowej**:

- **kontakt ze sklepami i z Klientami** w sprawach reklamacyjnych
- motywowanie oraz rozwój kompetencji podległego zespołu.

**Od Ciebie oczekujemy**:

- **doświadczenia na podobnym stanowisku**:

- dobrej **znajomości pakietu Office**:

- samodzielności i umiejętności organizacji pracy
- zdolności pracy pod presją czasu
- **mile widziana znajomość rynku rowerowego i budowy rowerów**

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?