Lekarz Kardiolog

1 month ago

Uttarakhand, India SCANMED MULTIMEDIS Full time

Miejsce pracy Centrum Kardiologii w Szczecinku przy ul. Kilińskiego 7

Region zachodniopomorskie (Polska)

Opis oferty Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale - św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków
- prowadzenie konsultacji lekarskich
- sprawowanie kompleksowej opieki nad Pacjentami
- podejmowanie działań zgodnych ze standardami medycznymi placówki
- prowadzenie dokumentacji medycznej

Poszukiwane kompetencje
- wykształcenie wyższe medyczne
- ukończona specjalizacja w zakresie kardiologii lub w trakcie specjalizacji
- doświadczenie w pracy na Oddziale Kardiologii lub Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego
- umiejętność wykonywania badań echokardiograficznych (mile widziana)
- empatyczne podejście do potrzeb Pacjentów
- zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy
- indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy (umowa B2B, umowa zlecenie, umowa o pracę)
- elastyczny grafik umożliwiający pracę w pełnym wymiarze godzin lub w formie dodatkowej działalności
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- dofinansowanie do kursów i szkoleń
- ścisłą współpracę z zespołem lekarzy, pielęgniarek i techników elektroradiologii
- pracę w placówce obsługującej Pacjentów w ramach kontraktu z NFZ
- współpracę z jedną z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia, o ugruntowanej pozycji na rynku