Inspektor Kvality

3 weeks ago

Assam, India PBS Group, a. s. Full time

**INSPEKTOR KVALITY**:

- Pozice:
- Kancelář- Firma:
- První brněnská strojírna, a.s.**Náplň práce**:

- Plánování, příprava, řízení, koordinace a provádění činností na určených projektech z hlediska zabezpečení kvality zahrnující zejména splnění požadavků zákazníka na kvalitu, zákonných požadavků a dále plnění definovaných požadavků na dodavatele
- Příprava plánů kvality a plánů kontrol a zkoušek (PKZ)
- Komunikace se zákazníkem a dodavateli ve věci zajištění kvality na projektech
- Plánované a namátkové mezioperační, výstupní a montážní kontroly
- Řízení o neshodných výrobcích
- Kontrola dodavatelské dokumentace od dodavatelů
- Sestavování dodavatelské dokumentaci pro zákazníka
- Kontrola svařování u dodavatelů, včetně vizuální kontroly svarů
- Spolupráce při zavádění nových technologií do výroby a ověřování způsobu zajišťování kvality
- Spolupráce při sjednávání požadavků na laboratorní a NDT zkoušky
- Příprava prohlášení o shodě ve všech úrovních.

**Požadujeme**:

- Vysokoškolské nebo bakalářské vzdělání v oblasti strojírenství, energetiky, nebo technického zaměření s minimální praxí pěti roků v oboru, výhodou znalost prostředí průmyslových kotlů a turbín.
- Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B 2, znalost práce s výpočetní technikou, řidičský průkaz sk. B.
- Samostatnost, schopnost práce v zátěžových situacích, proaktivní přístup.

**Nabízíme**:

- Práce na hlavní pracovní poměr
- Odměny dle nastaveného motivačního systému
- Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
- Možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
- Zázemí strojírenské firmy s dlouhodobou tradicí a známou značkou

**Termín nástupu**:po vzájemné dohodě

  • Inspektor Kvality

    7 days ago

    **INSPEKTOR KVALITY**:- Pozice:- Kancelář- Firma:- První brněnská strojírna, a.s.**Náplň práce**:- Plánování, příprava, řízení, koordinace a provádění činností na určených projektech z hlediska zabezpečení kvality zahrnující zejména splnění požadavků zákazníka na kvalitu, zákonných požadavků a dále plnění...