Asistent

2 weeks ago

Karnataka, India CK Alexandria Full time

Cestovní kancelář **Alexandria** hledá zaměstnance na pozici**:Asistent/-ka vedení společnosti**.

CK Alexandria působí na trhu více než 25 let a patří mezi největší české cestovní kanceláře. Zabýváme se především dovolenou pro rodiny s dětmi, máme širokou síť klubových hotelů a spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Na centrálu v Praze hledáme novou kolegyni (kolegu), která by doplnila náš přátelský tým.

**Náplň práce**:

- office management, administrativa, vyřizování korespondence a telefonátů
- zajištění bezproblémového chodu kanceláří a zasedacích místností (nákup kancelářských potřeb, péče o návštěvy, občerstvení,)
- podpora členů vedení společnosti, asistentská činnost
- správa Alexandria Bonus Klubu vč. komunikace s členy Klubu
- průběžná kontrola a aktualizace dokumentů v klientské sekci
- správa cestovního pojištění a vedení související administrace, komunikace s pojišťovnou
- samostatné plnění ad hoc úkolů

**Požadujeme**:

- minimálně středoškolské vzdělání
- výborná komunikace slovem i písmem v českém jazyce
- znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, E-mail)
- komunikativní osobnost s příjemným vystupováním
- flexibilitu a dynamičnost
- organizační schopnosti
- proaktivní a zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, loajalita a samostatnost

**Nabízíme**:

- zajímavou, samostatnou a různorodou práci
- příjemný kolektiv
- příjemné pracovní prostředí
- pracoviště na centrále CK Alexandria v centru Prahy
- zázemí stabilní společnosti fungující na trhu více než 25 let

Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru. Neozveme-li se uchazečům do jednoho měsíce od zaslání životopisu, upřednostnili jsme jiného kandidáta, který blíže splňoval požadavky na pozici. Nástup dle dohody.

  • Karnataka, India Knihy Dobrovský Full time

    Nejdříve ti povíme něco o nás. Jsme Knihy Dobrovský. Máme desítky krásných knihkupectví po celé České republice a jeden fantastický e-shop. Jsme rodinnou firmou a naším posláním je nabízet skvělou službu milionům zákazníků. A co je zásadní, máme více než 10 vlastních značek knih a vydáváme mnoho knižních...

  • Asistent/ka Ecommerce

    2 weeks ago

    Karnataka, India UNI HOBBY Full time

    **Pracovní náplň**: - Správa sociálních sítí (FB, IG, TikTok) - Nastavování kampaní v Business Manageru/Business Suite - Administrace položek e-shopu - Komunikace s reklamními agenturami - Komunikace s odděleními napříč společností - Správa recenzí zákazníků - Testování nových funkcionalit - Monitoring...