Technolog Produkcji Mebli W Obszarze Płyt

2 weeks ago

Uttarakhand, India mdd Full time

Naszą firmę tworzą pracownicy, dlatego staramy się wybierać ludzi, dla których praca to nie tylko źródło utrzymania. To także realizacja własnych zainteresowań i pasji, a przede wszystkim miejsce, w którym dobrze się czują.
- dobrze bawimy się podczas spotkań integracyjnych
- mówimy do siebie po imieniu
- spotykamy się przy najlepszej kawie
- ...a sukcesy świętujemy przy torcie
- wspólnie dojeżdżamy do pracy
- angażujemy się w pomoc potrzebującym
- uczymy się języków obcych

**Zakres obowiązków**:

- planowanie procesu obróbki płyt wiórowych z uwzględnieniem dostępności surowców, specyfikacji mebli, terminów dostaw oraz wydajności maszyn,
- opracowywanie harmonogramów produkcji,
- wybór surowców pod kątem jakości, dostępności na rynku oraz zgodności z wymaganiami projektów mebli,
- programowanie i obsługa maszyn takich jak: piły formatowe, fezarki CNC, okleiniarki, wiertarki,
- nadzór nad procesem obróbki pod kątem jakości i poprawności ustawienia maszyn,
- analiza procesu obróbki pod kątem optymalizacji wydajności,
- doskonalenie procesu produkcji, testowanie nowych rozwiązań, wprowadzanie innowacji,
- współpraca z inżynierami, kontrolerami, operatorami maszyn.

**Wymagania**:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość branży meblowej,
- wiedza w zakresie planowania produkcji i przygotowywania specyfikacji,
- kreatywność, odpowiedzialność, i samodzielność w działaniu.

**Oferujemy**:

- zatrudnienie w firmie o wysokich standardach pracy w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne warunki finansowe,
- możliwość korzystania z kursów i szkoleń podwyższających kompetencje w zawodzie,
- możliwość uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego,
- grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.