Pomocnik Dostawcy

2 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

**To oferujemy**:

- **pracę 4 dni w tygodniu (po 10 h)**:

- szkolenia wdrażające
- **stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę**:

- możliwość awansu
- pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, na preferencyjnych warunkach prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, grupowe ubezpieczenie na życie, bony na święta, premia świąteczna, zniżki na cały asortyment w naszych elektromarketach)
- pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
- **Baby Expert**, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

**Zakres obowiązków**:

- **pomoc w realizacji dostaw sprzętu AGD, RTV do klientów indywidualnych**:

- **pomoc w montażu/instalacji sprzętu**:

- **obsługa klienta**

**Oczekujemy**:

- **mile widziane prawo jazdy kat. B**:

- zdolności manualnych
- odpowiedzialności, rzetelności i profesjonalizmu
- wysokiej kultury osobistej

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?