Koordynator Magazynu

2 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

**Zapewnimy Ci**:

- **umowę o pracę**:

- **program poleceń pracowniczych**:

- **dofinansowanie do obiadów **(dwa dania, wersja mięsna i wegetariańska)
- **wydłużone przerwy** w czasie pracy
- szkolenie wstępne, bo liczą się chęci
- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
- zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
- dofinansowanie do karty **MultiSport**:

- prywatną opiekę medyczną
- pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
- **Baby Expert**, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

**Twoje zadania**:

- **organizowanie, koordynowanie i kontrola działań operacyjnych w magazynie**:

- **planowanie, delegowanie i monitorowanie pracy zespołu**:

- **nadzór **nad procesami logistycznymi, w szczególności:
zapewnienie terminowości i jakości procesów, mínimalizowanie uszkodzeń
- **prowadzenie dokumentacji magazynowej**:

- **raportowanie **w oparciu o wskaźniki magazynowe
- dbałość o bezpieczne środowisko pracy, **przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ**

**Od Ciebie oczekujemy**:

- dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów własnych i podległego zespołu
- biegłej znajomości pakietu Office (warunek konieczny)
- praktycznej znajomości systemu WMS
- doświadczenia w optymalizacji procesów magazynowych
- znajomości dokumentacji i procesów magazynowych
- wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
- gotowości do pracy w systemie zmianowym **(godziny 7-17/17-3)**:

- uprawnienia UDT (mile widziane)
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?