Laborant (Dział Rozwoju Farmaceutycznego)

2 weeks ago

Uttarakhand, India Vetoquinol Biowet Full time

W DZIALE ROZWOJU FARMACEUTYCZNEGO

Lokalizacja: ul. Kosynierów Gdyńskich, Gorzów Wlkp.

**Główne zadania**:

- wykonywanie analiz zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją
- wykonanie testów stabilności w oparciu o zatwierdzony protokół badań
- prowadzenie obserwacji przebiegu analiz, rejestrowanie przebiegu analiz i wykonywanie analiz anomalii
- samodzielne wykonywanie analiz podstawowymi technikami analitycznymi instrumentalnymi

i nieinstrumentalnymi m.in. wykonywanie analiz spektrofotometrycznych UV-Vis, miareczkowych oraz HPLC i GC

w oparciu o zatwierdzone metody
- testowanie nowych metod analitycznych w oparciu o przygotowane wcześniej dokumenty
- utrzymywanie w odpowiednim stanie używanego sprzętu i wyposażenia zgodnie z procedurami użytkowania i obsługi

zapobiegawczej

**Oczekiwania**:

- wykształcenie minimum średnie (chemiczne lub pokrewne)
- bieżąca wiedza w zakresie analityki
- doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku
- mile widziana praktyczna znajomość norm GMP
- znajomość metod badawczych podstawowych oraz znajomość technik analiz fizyko-chemicznych
- znajomość obsługi aparatury badawczej dostępnej w laboratorium
- znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
- gotowość do pracy w warunkach zmiennych priorytetów i pod presją czasu
- samodzielność myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów
- umiejętność produktywnej organizacji własnej

**Oferujemy**:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
- prywatną opiekę medyczną
- ubezpieczenie na życie
- przyjazną atmosferę w zespole oraz pełne wsparcie merytoryczne
- karty na święta, dofinansowanie do wypoczynku, karty Multisport i inne świadczenia socjalne

**Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli**: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Vetoquinol

Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4

pkt 11 RODO.”

Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. ul. Kosynierów Gdyńskich 13-14, 66-400 Gorzów Wlkp.