NajíŽdĚcí Technik

3 weeks ago

Assam, India PBS Group, a. s. Full time

**NAJÍŽDĚCÍ TECHNIK**:

- Pozice:
- Kancelář- Firma:
- První brněnská strojírna, a.s.**Náplň práce**:

- Náběh, testování a pilotní provoz energetických zařízení
- Posuzování stavu a provádění diagnostiky provozovaných zařízení
- Práce s algoritmy a jejich kontrola, popisy funkcí zařízení

**Požadujeme**:

- Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v technické oblasti
- Minimální praxe v „náběhu“, testování a provozu zařízení v energetice (kotle, filtry, ventilátory, čerpadla,) v délce 5 let
- Komunikativní znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka (NJ, RJ, polština) výhodou
- Znalost práce s výpočetní technikou
- Znalost práce s algoritmy a jejich kontroly a popisy funkcí zařízení
- Výhodou je Topičský průkaz
- Řidičský průkaz sk. B

**Nabízíme**:

- Práce na hlavní pracovní poměr
- Odměny dle nastaveného motivačního systému
- Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
- Možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
- Zázemí strojírenské firmy s dlouhodobou tradicí a známou značkou

**Termín nástupu**:po vzájemné dohodě