Konserwator

1 month ago

Uttarakhand, India SCANMED MULTIMEDIS Full time

Miejsce pracy Centrum Kardiologii Scanmed w Szczecinku, ul. Kilińskiego 7

Rodzaj zatrudnienia Umowa zlecenie

Region Szczecinek (zachodniopomorskie)

Opis oferty

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale - św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków
- Bieżące naprawy i usuwanie usterek zgłaszanych przez personel w zakresie infrastruktury technicznej
- Wykonywanie drobnych prac budowlano-remontowych
- Wykonywanie drobnych prac stolarskich
- Kontrola stanu technicznego obiektu oraz dbanie o stan powierzonego sprzętu i mienia
- Dokonywanie zakupu materiałów eksploatacyjnych
- Transport elementów wyposażenia oraz urządzeń na terenie budynku i wokół niego, transport materiałów medycznych i narzędzi
- Współpraca z firmami dokonującymi prac budowlanych oraz serwisów w obiekcie
- Kontrola pracy urządzeń i systemów zainstalowanych w oddziale
- Pomoc w utrzymaniu porządku na terenie placówki

Poszukiwane kompetencje
- Wykształcenie zawodowe lub techniczne
- Zdolności manualne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność organizacji pracy własnej, dyspozycyjność oraz sumienność
- Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności

Oferujemy
- Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
- Pracę na pełny etat
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- Współpracę z jedną z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia, o ugruntowanej pozycji na rynku
- Warunki do rozwijania kompetencji zawodowych

  • Konserwator

    4 weeks ago

    Uttarakhand, India Vetoquinol Biowet Full time

    Lokalizacja: ul. Żwirowa, Gorzów Wlkp. **Wymagania**: - Wykształcenie techniczne - Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - Doświadczenie w zakresie prac malarsko-murarskich - Doświadczenie w zakresie robót instalacyjnych i ogólnobudowlanych - Zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków - Samodzielność w wykonywaniu zadań -...