Kontroler Jakości

4 months ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

Zapewnimy Ci:

- **premię frek**wencyjną i uznaniową**:

- **dodatek nocny** podwyższony do 40%
- **dofinansowanie do obiadów** (dwa dania: wersja mięsna i wegetariańska)
- **premie za polecenia pracownicze**:

- **darmowe dojazdy** na terenie Łodzi
- **możliwość awansu**:

- **prywatną opiekę medyczną** **Medicover** z dofinansowaniem
- **kartę MultiSport **z dofinansowaniem
- **ubezpieczenie grupowe** dla Ciebie i Twojej rodziny** na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup sprzętu** w naszych elektromarketach
- **pomoc i opiekę **fundacji Mediaexpert „Włącz się”
- **Baby Expert,** czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
- szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

Twoje zadania:

- kontrola jakościowa wskazanych partii towarów
- prowadzenie audytów logistycznych
- prowadzenie audytów procesu
- tworzenie zestawień i przygotowywanie raportów w Excel
- raportowanie oraz utrzymywanie wskaźników KPI

Od Ciebie oczekujemy:

- wykształcenia średniego
- dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym Excel
- samodzielności oraz dokładności w wykonywaniu zadań
- analitycznego myślenia

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi

Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem
**podpisz umowę o pracę**
Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?