Trener Magazynu

3 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem
**podpisz umowę o pracę **Twoi koledzy już tu są. A jeśli nie, to poznasz nowych

**Zapewnimy Ci**:

- **opiekę Trenerów**, którzy wdrożą Cię do pracy
- **premię frekwencyjną i uznaniową/wydajnościową**:

- **dodatek nocny** podwyższony do 40%
- **dofinansowanie do obiadów** (dwa dania: wersja mięsna i wegetariańska)
- **premie za polecenia pracownicze**:

- **darmowe dojazdy** na terenie Łodzi
- **Baby Expert,** czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
- **możliwość awansu**:

- **prywatną opiekę medyczną** **Medicover** z dofinansowaniem
- **kartę MultiSport **z dofinansowaniem
- **ubezpieczenie grupowe** dla Ciebie i Twojej rodziny** na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup sprzętu** w naszych elektromarketach
- **pomoc i opiekę **fundacji Mediaexpert „Włącz się”
- szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

**Twoje zadania**:

- **przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych** na stanowiska magazynier/operator wózka widłowego
- **przeprowadzenie szkoleń dodatkowych** dla pracowników już zatrudnionych
- **zapewnienie pracownikom odpowiedniego poziomu wiedzy** potrzebnej do wykonywania zadań na zajmowanych stanowiskach
- **tworzenie instrukcji** szkoleniowych
- **raportowanie do przełożonego postępów i obszarów wymagających poprawy** w zakresie wdrożenia pracowników
- **nadzór administracyjny nad dokumentacją szkoleniową**:

- **działania proaktywnego** oraz chęci dzielenia się wiedzą
- **raportowanie o postępach i planie** zbliżających się szkoleń
- **przeprowadzanie audytów**:

- praca na programach magazynowych **(Espiro)**

**Od Ciebie oczekujemy**:

- **umiejętności dobrej org**anizacji pracy i wyznaczania priorytetów**:

- dobrej znajomości **pakietu Office**:

- **wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych**:

- **gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym**:

- **prawa jazdy kat. B** - czynne
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku**:

- mile widziane**:

- uprawnień UDT i doświadczenia w obsłudze wózka widłowego (wysoki skład, chwytak) **- nie jest wymagane, mile widziane**

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?