Asystent / Asystentka Architekta

3 weeks ago

Uttarakhand, India Hossa.biz Full time

**DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO**:
**Asystent / Asystentka Architekta**:

- Oferta ważna do:

- **11/07/2024**
- Rodzaj umowy:

- **Umowa o pracę, Kontrakt B2B, zlecenie**
- Etat:

- **Pełny etat**
- Miejsce pracy:

- **Gdańsk Wrzeszcz, ul. Norwida 1 Garnizon**

**Twój zakres obowiązków**:
wsparcie procesu projektowego od fazy koncepcji do projektu wykonawczego

opracowywanie m.in. modeli, rysunków, rzutów przy współpracy z architektem

sporządzanie i kompletowanie dokumentacji projektowej

bieżące rozwiązywanie problemów projektowych

**Nasze wymagania**:
wykształcenie wyższe Politechnika: Architektura - warunek konieczny

min. 2 lata doświadczenia w pracy w biurze architektonicznym

znajomość tworzenia dokumentacji projektowej oraz wiedza w zakresie procesów budowlanych

umiejętność szkicowania ręcznego

praktyczna znajomość programów: AutoCad, MicroStation i Archicad oraz Sketchup

**To oferujemy**:
zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

ciekawą pracę w zgranym zespole

możliwość realizowania się w projektach o różnej skali

elastyczny czas pracy

kartę multisport

Oferta pracy w zewnętrznym serwisie >

  • Uttarakhand, India Hossa Full time

    **DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO**:**Asystent / Asystentka Architekta**:- Oferta ważna do:- **11/07/2024**- Rodzaj umowy:- **Umowa o pracę, Kontrakt B2B, zlecenie**- Etat:- **Pełny etat**- Miejsce pracy:- **Gdańsk Wrzeszcz, ul. Norwida 1 Garnizon****Twój zakres obowiązków**:wsparcie procesu projektowego od fazy koncepcji do...