Operator Monitoringu

2 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

Bezpieczeństwo jest ważne. Tak ważne, że szukamy odpowiedzialnych ludzi, którym powierzymy dbanie o nie w naszej firmie.

Może to opcja dla Ciebie?

Zapewnimy Ci:

- **umowę o pracę**:

- **system premiowy**:

- **rozwój zawodowy**:

- **wsparcie** w trakcie wdrożenia oraz szkolenia
- **ubezpieczenie** **dla Ciebie i Twojej rodziny** na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach**:

- **kartę MultiSport** z dofinansowaniem
- **prywatną opiekę medyczną Medicover** z dofinansowaniem
- **Baby Expert**, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka
- pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

- **obserwacja magazynów**, a w nich łańcucha dostaw i przebiegu procesów logistycznych
- **monitorowanie procesów w HUB-ach**:

- **zabezpieczanie **materiału video
- **sporządzanie notatek i raportów** z obserwacji
- **wyłapywanie awarii **systemów CCTV, sugerowanie korekt położenia kamer lub konserwacji sprzętu

Od Ciebie oczekujemy:

- dobrej znajomości obsługi komputera i aplikacji użytkowych na PC
- praktycznej znajomości MS Office (Word/Excel)
- spostrzegawczości i skrupulatności
- znajomość obsługi programów CMS, SMART PSS lub BCS będzie dodatkowym atutem

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?