Magazynier Sklepowy

2 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas
- Przygodę z Media Expert zacząłem od posady magazyniera. I czułem się ważny, bo to ode mnie wszystko się zaczynało - mówi Marcin, nasz trener z Łodzi. Dzięki ambicji i zaangażowaniu awansował kilka razy. Bo w ME stawiamy na swoich. Zostań jednym z nas.

**Zapewnimy Ci**:

- **umowę o pracę **bez okresu próbnego
- szansę na **awans**:

- **kartę MultiSport** z dofinansowaniem
- **prywatną opiekę medyczną Medicover** z dofinansowaniem
- wsparcie w trakcie wdrożenia
- **ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny **na preferencyjnych warunkach
- **pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”**:

- **Baby Expert**, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka
- **zniżki na zakup **najnowocześniejszej elektroniki w naszych elektromarketach

T
**woje zadania**:

- **kontrola ilości i jakości** dostarczonego towaru
- **rozładowywanie towaru**:

- **utrzymywanie porządku w magazynie**:

- dbanie o powierzony sprzęt
- dbanie o prawidłowe rozmieszczenie i ułożenie przyjętych towarów w magazynie (zgodnie z planogramem)
- **dbanie o prawidłowe zabezpieczenie towarów** przed zniszczeniem, uszkodzeniem, kradzieżą

Liczymy, że masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Magazynier Sklepowy

    16 hours ago

    Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas! - Przygodę z Media Expert zacząłem od posady magazyniera. I czułem się ważny, bo to ode mnie wszystko się zaczynało! - mówi Marcin, nasz trener z Łodzi. Dzięki ambicji...