Kreator Opisów Multimedialnych

2 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

Albo napisz coś wartego przeczytania, albo zrób coś wartego opisania - twierdził B. Franklin. Tylko po co się ograniczać? U nas możesz zrobić jedno i drugie. Jako Kreator Opisów Multimedialnych.

**Zapewnimy Ci**:

- **umowę o pracę i system premiowy**:

- **szansę na awans**:

- **szkolenie i wsparcie** w trakcie wdrożenia
- **prywatną opiekę medyczną Medicover** z dofinansowaniem
- **kartę MultiSport **z dofinansowaniem
- **ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny **na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup **sprzętu w naszych elektromarketach
- **pomoc i opiekę **naszej fundacji MediaExpert „Włącz się”
- **Baby Expert**, czyli wyprawka dla Twojego nowonarodzonego dziecka

**Twoje zadania**:

- **aktualizacja opisów** produktów w szablonie HTML/CSS
- **kontakt z partnerami biznesowymi - **pozyskanie materiałów
- **obsługa programu webowego i pozyskiwanie materiałów** wsadowych do opisów multimedialnych
- **wpisywanie danych** w aplikacje i modyfikowanie zdjęć
- znajomość pakietu MS Office, SEO, HTML/CSS
- znajomość jednej z wymienionych branż: RTV, AGD, AGD drobne, komputery, foto i kamery, telefony/smartfony, rekreacja (dom, ogród, rowery)

**Od Ciebie oczekujemy**:

- podstawowej znajomości HTML
- chęci do pracy
- znajomości podstaw SEO
- chęci rozwoju

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?