Kierownik Ds. Dystrybucji

2 weeks ago

Uttarakhand, India Media Expert Full time

Jeśli chcesz wiedzieć, czy jesteś liderem - odwróć się i zobacz, czy ktoś za tobą podąża (Alfred W. Travers).

My dajemy Ci zespół i pole do popisu, Ty musisz się tylko zdecydować. Chcesz być naszym Kierownikiem ds. Dystrybucji?

**To oferujemy**:

- **pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju**:

- **system premiowy**:

- szkolenie wstępne
- **stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę**:

- **dofinansowanie do karty MultiSport**:

- **prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny**:

- **ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny**:

- **bony na święta**:

- **premię świąteczną**:

- **zniżki na cały asortyment w naszych elektromarketach**:

- pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się”
- **Baby Expert**, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

**Zakres obowiązków**:

- **zapewnienie sprawnego funkcjonowania operacji na HUB**:

- **planowanie i zarządzanie trasami na terenie działania HUB**:

- rekrutacja i szkolenie kierowców oraz bieżąca kontrola jakości pracy podległego zespołu
- **nadzór nad zleceniami** oraz ich terminowością i jakością wykonania
- pozyskiwanie przewoźników zewnętrznych
- współpraca z przewoźnikami zewnętrznymi
- nadzór nad utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego floty
- **ustalanie grafików i harmonogramu pracy**:

- koordynacja w zakresie procesów rozładunków samochodów wahadłowych, załadunków samochodów dystrybucyjnych
- **zapewnienie bieżącej, sprawnej współpracy ze sklepami** w regionie obsługiwanym przez HUB

**Oczekujemy**:

- **doświadczenia w zarządzaniu grupą podległych pracowników**:

- **praktycznej znajomości** zagadnień z zakresu planowania i nadzorowania procesów w dziale transportu/dziale planowania bądź w logistyce i/ lub firmie dystrybucyjnej
- nastawienia na współpracę i umiejętność działania pod presją czasu
- **bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)**:

- samodzielności w działaniu i odpowiedzialności za realizację zadań
- umiejętności podejmowania decyzji
- komunikatywności
- prawa jazdy kat. B

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Uttarakhand, India Media Expert Full time

    **_Rekrutacja wewnętrzna dla pracowników sieci Media Expert_** **_Lider to ktoś, kto czuje się odpowiedzialny za znajdowanie potencjału w ludziach i procesach. _**Brené Brown** Szukasz nowych wyzwań? Jesteś gotowy/a na większą odpowiedzialność? Myślisz o objęciu kierowniczego stanowiska? Odpowiedź na każde z tych pytań doprowadzi Cię...

    O przyszłości Julian Tuwim mówił: To okres, kiedy jest nam dobrze. Możemy zabrać Cię tam już dziś. Musisz tylko chcieć zostać naszym Specjalistą. **Zapewnimy Ci**: - **umowę o pracę**: - szansę na **awans**: - szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia - **ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny **na preferencyjnych warunkach - **zniżki...