Expeditor

3 weeks ago

Assam, India PBS Group, a. s. Full time

**EXPEDITOR**:

- Pozice:
- Kancelář- Firma:
- První brněnská strojírna, a.s.**Náplň práce**:

- Vedení evidence termínů dodávek dokumentace, výroby, inspekce a logistiky na základě podepsaných kupních smluv a smluv o dílo
- Sledování dodržování termínů protiplnění PBS
- Zpracování reportů od dodavatelů/výrobců
- Vypracování pravidelného souhrnného reportu pro vedení projektu/nákupu
- Kontrola plnění termínů u dodavatelů/výrobců - cestování UE/UK
- Výpočet penále na základě vedené evidence termínů dodávek

**Požadujeme**:

- Minimálně středoškolské vzdělání
- Minimální praxe v průmyslu na dodávkách v energetice/petrochemii apod. v délce 3 let
- Znalost anglického jazyka na úrovni B1-B2
- Zodpovědnost a samostatnost

**Nabízíme**:

- Práce na hlavní pracovní poměr
- Odměny dle nastaveného motivačního systému
- Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
- Možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
- Zázemí strojírenské firmy s dlouhodobou tradicí a známou značkou

**Termín nástupu**:po vzájemné dohodě

  • Expeditor

    1 week ago

    **EXPEDITOR**:- Pozice:- Kancelář- Firma:- První brněnská strojírna, a.s.**Náplň práce**:- Vedení evidence termínů dodávek dokumentace, výroby, inspekce a logistiky na základě podepsaných kupních smluv a smluv o dílo- Sledování dodržování termínů protiplnění PBS- Zpracování reportů od dodavatelů/výrobců- Vypracování...