Rendszerszervező - Integrációs terület (ZR764)

1 week ago

Delhi, India Dss Consulting Full time
Job DescriptionA DSS Consulting Zrt. 1998-as alapításától kezdve egyedi alkalmazásfejlesztésre, üzleti intelligencia rendszerek és-, analitikus megoldások bevezetésére specializálódott. Büszkék vagyunk arra, hogy cégünk úttörő szerepet játszott Magyarországon az adattárház építésekben, az adatbányászati és az információminőség-biztosítási megoldások területén.

Megtakarításokkal, egyéb pénzügyi tevékenységekkel foglalkozó ügyfelünkhöz keresünk lendületes, hosszú távú kihívásokat kereső munkatársat, aki számára fontos, hogy remek csapatban, felelősséggel bíró feladatokat lásson el, mint

Rendszerszervező

Főbb feladatok:

Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben

Kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel

Üzleti követelmények alapján IT rendszerspecifikációk készítése

Rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez

Keletkező dokumentumok minőségbiztosítása

Rendszertesztek

megtervezés és végrehajtása

Line business (support)

Munkakör betöltésének feltételei:Felsőfokú végzettség: informatikai, műszaki területről

Szolgáltatás alapú interfészek kialakításában szerzett tapasztalat

Rendszertervezési ismeretek

UML módszertan ismerete

Adatbázis tervezési ismeretek

Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés

Csapatjátékos

Munkakör betöltésének előnyei:

Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Az alábbi módszertanok, szoftverek valamelyikének ismerete: BPMN, Enterprise Architect, Middleware, SOA, Tibco, MQ, Oracle, SQL, XML, XSD, Microservice, Java (J2EE)

Amit kínálunk:

Szakmai fejlődés lehetősége

Modern technológiák, képzések biztosítása

Mentoráció

Rugalmas munkaidő, home office

Modern munkakörnyezet, frekventált helyen, parkolási lehetőség biztosításával (tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető)

Munkavállalói Élményprogram keretében széleskörű juttatási lehetőségek

Önéletrajzot a   email címre küldhetsz, vagy klikk a 'jelentkezés' gombra