Zarządca/administrator Nieruchomości Wspólnot

4 months ago

Uttarakhand, India Hossa Full time
**DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO**:
**Zarządca/Administrator Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych**:

- Oferta ważna do:

- **04/07/2024**
- Rodzaj umowy:

- **Umowa o pracę, Kontrakt B2B**
- Etat:

- **Pełny etat**
- Miejsce pracy:

- **Gdańsk Wrzeszcz, ul. Norwida 1 Garnizon**

**Twój zakres obowiązków**:
Kontrola stanu nieruchomości i zarządzanie pracami podwykonawców

Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości

Prowadzenie dokumentacji dotyczącej nieruchomości

Kontakt i obsługa Mieszkańców

Współpraca z działem technicznym, wykonawcami, działem księgowości oraz kancelarią prawną

Sporządzanie plików rozliczeniowych dla nieruchomości

Dekretowanie dokumentów księgowych, przygotowywanie budżetów Wspólnot oraz uchwał

Optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości

Koordynacja prawidłowego utrzymania technicznego nieruchomości

Kontrolowanie faktur mediowych i współpraca z dostawcami mediów

Udział w spotkaniach z Mieszkańcami

Organizowanie i udział w zebraniach rocznych Wspólnot Mieszkaniowych

**Nasze wymagania**:
Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (Nieruchomości, Techniczne)

Minimum trzyletnie doświadczenie w obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych

Biegła znajomość programu MS Office

Dobra organizacja pracy własnej, staranność, odpowiedzialność

Umiejętność analitycznego myślenia

Wysokie umiejętności interpersonalne

Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

Prawo jazdy kat. B

**Mile widziane**:

- Licencja Zarządcy nieruchomości
- Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu DOM5

**To oferujemy**:
Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pracę od zaraz

Atrakcyjną lokalizację

Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie

inne benefity dostępne w spółce

Oferta pracy w zewnętrznym serwisie >