Mistr Servisních Prací Turbín

7 days ago

Assam, India PBS Group, a. s. Full time
**MISTR SERVISNÍCH PRACÍ TURBÍN**:

- Pozice:
- Kancelář- Firma:
- První brněnská strojírna, a.s.**Náplň práce**:

- Plánování a realizace přidělených zakázek
- Vedení týmu a s tím spojená personální a organizační agenda, požadavek na zastupitelnost
- Organizace práce, materiálového toku a služebních cest pracovníků
- Zajišťování a řízení pohybu výrobních dokumentů, administrativa, reporting
- Identifikace plýtvání a rezerv pomocí základní znalosti metod štíhlé výroby, důraz na efektivitu a mínimalizaci lidských a materiálních zdrojů

**Požadujeme**:

- Minimálně středoškolské vzdělání strojírenského směru
- Praxe v turbinářské firmě na obdobné pozici min. 3roky
- Prokazatelná schopnost delegovat pravomoci a činnosti
- Znalost čtení technické dokumentace
- Uživatelská znalost MS Office (Excel, kontingenční tabulky atd.)
- Základní znalosti v oblasti štíhlé výroby
- Analytické (procesní) myšlení
- Pečlivost, samostatnost, komunikativnost
- Týmově laděná osobnost
- Minimálně základní znalost AJ
- Řidičský průkaz sk. B

**Nabízíme**:

- Práce na hlavní pracovní poměr
- Odměny dle nastaveného motivačního systému
- Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
- Možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
- Zázemí strojírenské firmy s dlouhodobou tradicí a známou značkou

**Termín nástupu**:po vzájemné dohodě

  • Assam, India PBS Group, a. s. Full time

    **MISTR SERVISNÍCH PRACÍ TURBÍN**: - Pozice: - Kancelář- Firma: - První brněnská strojírna, a.s.**Náplň práce**: - Plánování a realizace přidělených zakázek - Vedení týmu a s tím spojená personální a organizační agenda, požadavek na zastupitelnost - Organizace práce, materiálového toku a služebních cest pracovníků -...